LUTY miesiącem MIŁOŚCI a my kochamy obdarowywać naszych Klientów RABATAMI!

W tym miesiącu przygotowaliśmy dla Was prawdziwe Walentynkowe Szaleństwo Rabatowe Salonu Elegante

Od 14.02.2018 do końca miesiąca, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00 (włącznie):

Od poszczególnych cen zabiegów w cenniku należy odjąć odpowiedni rabat!

 

MEZOTERAPIA IGŁOWA – 50% już od 100zł

Jest jednym z podstawowych zabiegów medycyny estetycznej. Metoda miejscowego leczenia zmian chorobowych lub profilaktyka starzenia się skóry, która oddali moment pojawienia się zmarszczek. Pierwsze efekty widoczne już 3,4 dni po zabiegu. Posiadamy różne rodzaje ampułek, które dopasowane są indywidualnie do potrzeb skóry. W efekcie uzyskujemy spłycone nawet bardzo głębokie zmarszczki, głębokie nawodnienie i odżywienie skóry, profilaktykę pojawienia się pierwszych zmarszczek, blask i promienność, napięcie skóry. Należy pamiętać, że jedynie od wewnątrz możemy w pełni odżywić skórę, wszystkie procesy naprawcze zachodzą w głębi niej. Zabieg przeprowadzony jest po wcześniejszych znieczuleniu maścią.
czytaj więcej o mezoterapii igłowej

KARBOKSYTERAPIA – 40% już od 90 zł

Lato pokaże jak dbaliśmy o skórę zimą. Warto już teraz pomyśleć, abyśmy na plaży mogli czuć się swobodnie. Karboksyterapia jest jedynym zabiegiem, który potrafi tak zlikwidować cellulit, rozstępy czy blizny! Jako jedyny zabieg w tak krótkim czasie i tak skutecznie przywraca skórze elastyczność i jędrność poprzez stymulację kolagenu i elastyny w głębi skóry. Zabieg wykonywany jest przy użyciu specjalnej aparatury wyposażonej w pistolet zabiegowy zakończony cienką igłą. Polega na wstrzykiwaniu dwutlenku węgla w głąb komórek. Dzięki najnowocześniejszej aparaturze wyposażonej w podgrzewanie gazu, zabieg jest praktycznie bezbolesny. Jest idealnym połączeniem również z innymi zabiegami jako uzupełnienie dla uzyskania szybszych efektów.

czytaj więcej o karboksyterapii

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA – 30% już od 150 zł za całą twarz!

Jest pośrednim zabiegiem pomiędzy mezoterapią igłową, a mezoterapią bezigłową. Jest to biorewitalizacja skóry. Zabieg pobudza naskórek, a jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, dzięki czemu składniki aktywne wnikają w głąb skóry. Zabieg jest sterylny, bezpieczny i nie wymaga znieczulenia, a efekty są spektakularne.

czytaj więcej o mezoterapii

ZABIEG ACNELAN – innowacyjne leczenie trądziku – 30%      225zł  zamiast 320zł

Nowa, skuteczna walka z trądzikiem! Wycisza aktywne stany zapalne, i przeciwdziała pojawianiu się nowych. Niweluje skutki uboczne trądziku (przebarwienia, blizny). Acnelan leczy zmiany trądzikowe w różnych stopniach klasyfikacji. Zawarte w składzie kwas salicylowy, migdałowy, szikimowy oraz sodium lepargilate działają antyseptycznie i bakteriobójczo. Zabieg oczyszcza pory, złuszcza zrogowaciały naskórek, reguluje wytarzanie sebum i poprawia kondycję i koloryt skóry.

czytaj więcej o zabiegu Acnelan

PRZEDŁUŻANIE RZĘS – 25%

Wyraźne, kuszące, piękne spojrzenie! Naturalny efekt! Podkreślenie oka! Wygoda! Brak konieczności wykonywania demakijażu oka! Całkowity relaks podczas zabiegu! Indywidualne podejście do każdej Klientki! Najwyżej jakości produkty! Wykwalifikowany zespół Stylistek!

Tylko teraz METODA 1:1 149 zł zamiast 199zł

METODA 2D 189 zł zamiast 230zł

METODA 3D i OBJĘTOŚĆ 239zl  zamiast 280-300 zł

– liczba miejsc ograniczona

czytaj więcej o przedłużaniu rzęs

ZABIEG REGENERACYJNY NA WŁOSY PROFIBER L’OREAL – 50% 70zł zamiast 140zł

Rewolucyjny zabieg pielęgnacyjno-regenerujący, którego składniki aktywne nie wypłukują się tuż po pierwszym myciu głowy! Takiej regeneracji do tej pory jeszcze nie było! Przy stosowaniu odpowiedniego szamponu efektu utrzymują się do 6 tygodni! Indywidualnie dobrana pielęgnacja do potrzeb Twoich włosów trwająca 60 minut. Niepowtarzalny efekt i wspaniałe zapachy. Zabieg można wykonać tylko w prestiżowych salonach L’Oreal Expert.

czytaj więcej o regeneracji włosów Profiber